Naturalne przyprawy suplementują z całą mocą

man-vs-eggSuplementy diety są bardzo popularne. Pytanie dlaczego ? Gdybyśmy się naprawdę właściwie odżywiali, żadne „suplementy” nie byłyby potrzebne, a tymczasem … Z różnych powodów nasza nawet najlepiej dobrana dieta (mamy coraz słabszy organizm) nie jest w pełni zbilansowana, stąd deficyty różnych minerałów, pierwiastków, ale tez witamin (w deficycie prym wiedzie magnez i potas), o czym można się przekonać, przeglądając badania lekarskie, czy na podstawie dolegliwości, jakich doświadczamy, takich jak permanentne przemęczenie, nocne skurcze, podenerwowanie itp. Wygląda na to, że od suplementacji nie uciekniemy

Wychodząc tej potrzebie naprzeciw, stworzyłam autorską suplementację z naturalnych przypraw. Są to mieszanki składające się z 5 do 6 składników, które można dodawać do potraw albo pić w postaci naparów i koktajli, a niektóre spożywać zamiast określonych posiłków. Mieszanki przygotowywane są pod konkretne dolegliwości i jednostki chorobowe oraz z myślą o konkretnych składnikach pokarmowych, do których się je dodaje.

Ich zadaniem jest uzupełnianie brakujących minerałów, pierwiastków i witamin, a także stymulowanie organizmu do odbudowy komórek, a przede wszystkim opóźniania procesów starzenia.

Moje naturalne suplementy są w pełni przyswajalne i nie powodują żadnych skutków ubocznych, co nie zawsze można powiedzieć o suplementach nienaturalnych, a na efekty ich działania nie trzeba długo czekać.